حلال ساروج فلوریکا

حلال ساروج فلوریکا :

مشکل اصلی در از بین بردن ساروج عدم توانایی در حفر سوراخ می باشد ، یک دلیل سختی ساروج و دیگری نبردن دستگاه دریل یا هیلتی برای حفر سوراخ بروی ساروج می باشد .
برای حل این مشکل در صورتی که از وجود ساروج مطمئن هستید استفاده از حلال بسیار قوی و ترکیبی فلوریکا می باشد . حلال ساروج فلوریکا که برروی ساروج و سنگ های آهکی و رسوبی به خوبی جواب می دهد .

روش تست ساروج :

برای اطمینان از عملکرد فلوریکا ابتدا نمونه سنگ یا ساروج خود را داخل ماده جوهر نمک که در تمامی سوپرمارکت ها موجود است بیندازید ، اگر سنگ یا ساروج شما داخل جوهر نمک جوشید یعنی فلوریکا به خوبی به شما جواب خواهد داد . و البته اگر نجوشند بعنی نمونه کار شما ساروج یا سنگ آهکی نمی باشد و از خانواده سنگ‌های اذر آواری مثل گرانیت و سیلیس و گابرو و و و می باشد ، که برای تخریب آنها باید از بلک پاور و کتراک استفاده کنید که به حفر سوراخ نیاز دارند .

حلال سنگ و ساروج فلوریکا بصورت مایع و از ۳ ماده حلال و شتاب دهنده به میزان ۳۳ کیلو گرم تشکیل شده است که مواد از بکدیگر جدا می باشند و در محل استفاده بابد باهم ترکیب شوند .

به علت نوع ملات ساروج ، ترکیب سنگ ها ، سختی و فشردگی و طول عمر آنها میزان نفوذ حلال فلوریکا متغیر می باشد ولی بطور معمول هر بسته ۳۳ کیلویی در زمان ۲۴ ساعت بین ۴۰ تا ۶۰ سانتیمتر قدرت نفوذ در سنگ و ساروج را دارد .

خرید فلوریکا اصل :

عزیزان این محصول به صورت انحصاری از طریق ابزار معدن فرزاد ارائه می شود و برای جلوگیری از سو استفاده یا تغییر در مواد در کشور هیچگونه نمایندگی یا شعبه فروشی نداریم ، شما برای تهیه حلال ساروج و‌مواد تخریب کننده دیگر می توانید از طریق دفتر مرکزی ما در تهران ، خیابان آذربایجان بصورت حضوری یا غیر حضوری اقدام به خرید کنید . برای اطلاعات بیشتر و‌ مشاوره با شماره های ۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵ ،۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶ تماس بگیرید .

فلوریکا بسیار خطرناک‌ می باشد و در زمان استفاده استفاده از دستکش ، عینک ایمنی الزامیست ، در فضای بسته بلافاصله بعد از باز کردن شیر های محلول ، از محیط خارج شوید .

بعد از خرید روش استفاده حلال ساروج فلوریکا بطور کامل برای هر شرایطی آموزش داده می شود .

۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶
۰۹۱۹۹۹۰۹۱۰۱

تاثیر فلوریکا بر ساروج :

نکته آخر در رابطه با انواع ساروج است ، که آیا حلال فلوریکا بروی تمامی ساروج ها آیا اثرگذار می باشد ؟ ایا بروی انواع ساروج با رنگ های مختلط تاثیر دارد ؟
در ساخت تمامی انواع ساروج ها ماده اصلی سنگ آهک می باشد ، در به مناطق مختلف از خاکستر ، سیلیس ، شن و ماسه و مو و پشم حیوانات در ساخت ساروج استفاده می شود . حلال ساروج فلوریکا به خوبی سنگ اهک را از بین می برد پس بروی انواع ساروج جواب می دهد .
درهنگام استفاده از حلال فلوریکا سنگ یا ساروج پیوند ملکولی خود را از دست داده تخریب و بصورت گِل در می آیند .

آیا از فلوریکا ماده قوی تری نیز می باشد ؟

فلوریکا یک ترکیب عالی از تمامی حلال های از بین برنده سنگ و‌ساروج می باشد البته با خلوص صنعتی ، تا قیمت این‌محصول برای شما توجیه اقتصادی داشته باشد ، بله فلوریکا با ترکیب با درصد مواد آزمایشگاهی که ۹۸ و ۹۹ درصد می باشد قوی تر است ولی بسیار گران قیمت ، که البته نیازی هم به هزینه اضافی نیست چون فلوریکا به خوبی جوابگوی نیاز شما می باشد .
در صورتی که هزینه فلوریکا برای شما بالا می باشد برای ضخامت های کم می تونید از حلال ساروج اف ال ۲ و اف ال ۳ نیز استفاده کنید ، حلالی برای سنگ و ساروج که از نظر زمانی ۴۸ ساعته تخریب را انجام می دهد .
لطفا برای مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و‌ خرید‌ محصول حلال سنگ و حلال ساروج تماس بگیرید.
۰۲۱۶۶۸۸۲۹۲۶
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶
۰۹۱۹۹۹۰۹۱۰۱

توجه داشته باشید که تخریب ساروج در صورتی که شما توانی حفر سوراخ توسط دریل را داشته باشید به راحتی توسط انفجاری بی خطر بلک پاور یا منبسط شونده کتراک می توانید سریع تر و‌ار انتر تخریب کنید ، حلال فلوریکا یا اف ال ۲ و ۳ برای زمانی استفاده می شوند‌ که شما قادر به حفر سوراخ نباشید .

شما می توانید انواع حلال ساروج ، حلال انواع ساروج ، فلوریکا ، حلال فلوریکا ، خرید حلال ساروج ، اسید ساروج ، اسید فلوریکا ، از بین بردن ساروج ، انواع ساروج ، ساروج ، اسید سنگ ، اسید ضد سنگ ، حلال سنگ ، نمایندگی اسید ساروج ، خرید اسید ، خرید اسید ساروج ، تخریب ساروج ، تخریب سنگ ، از بین بردن ساروج ، آموزش تخریب ساروج ، ساروج چیست ، ساخت ساروج ، مواد تشکیل دهنده ساروج ، ساروج قرمز ، ساروج کرم ، ساروج استخوانی ، ازببن بردن ساروج با گازوئیل را در این سایت تهیه کنید .

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X